Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Podgląd serwera TS3

Klan
Historia klanu
Osiągnięcia
Ligi - turnieje - kampanie
Baza wyników
Rekrutacja
Wszyscy członkowie klanu

ARMA 3
ArmA 3 Polish Community
ATC (ARMA Tactical Combat)
TacBF (Tactical Battlefield)

ARMA 2
PR:A2 (Project Reality: ARMA 2)
ATC (ARMA Tactical Combat)
VB (Virtual Battle)

Romanovo
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003

Strona
Szukaj
Kategorie newsów
Zaloguj się
Nowy Rok 2014!

Obrazy newsów: rok-nowy-2014-1.jpeg

Klan [EC] Elite Corps składa wszystkim serdeczne życzenia z okazji nowego 2014 roku. Wykorzystując okazję chcielibyśmy dokonać podsumowania zeszłego roku. Mijający rok to okres dużej aktywność klanu oraz wielu ważnych wydarzeń związanych ze środowiskiem ARMA. Spośród wielu wydarzeń wybraliśmy trzy najważniejsze:

  • Premiera ARMA3
  • Rozwój [PAC] - Polish ARMA Community
  • Kampania ATC5

Premiera ARMA3 to ogromne wydarzenie dla wszystkich fanów symulatorów wojennych, nie tylko dotychczasowych graczy serii ARMA. Nowa odsłona serii wprowadziła wiele gruntownych zmian w mechanice, jak i samym odbiorze gry. Wprowadzenie silnika fizycznego, rozbudowa systemu animacji, wprowadzenie nowoczesnych efektów graficznych DX10 i 11 oraz integracja z platformą STEAM to tylko kilka z wielu nowych kluczowych cech.

Powstanie Polish ARMA Community w zeszłym roku z początku uważane było za jeden wielki eksperyment. Zjednoczenie polskiej społeczności graczy ARMA należących do różnych klanów i grup wydawało się mrzonką. Po prawie dwóch latach od rozpoczęcia działalności PAC można z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż projekt wypalił. Duży wpływ na to ma nie tylko doświadczenie w kierowaniu przywódcy Voya, lecz również duży potencjał polskich graczy ARMA, którzy przekonali się do pomysłu i chętnie biorą w nim udział. Nie można również umniejszać znaczenia premiery ARMA3 na sukces PAC, która spowodowała ogromnych ruch na polskiej scenie gry i napływ znacznej liczby nowych graczy.

Piąta kampania ARMA Tactical Combat (ATC5) była ostatnią tego typu kampanią rozegraną w grze ARMA2. Klan [EC] Elite Corps brał udział we wszystkich kampaniach ATC zaczynając od ATC2. Piąta edycja ATC była esencją wszystkich dotychczasowych osiągnięć twórców kampanii i kwintesencją całej gamy emocji możliwych do zaznania w trakcie brania udziału w wirtualnej wojnie rozgrywającej się na potężnym polu bitwy. Był to również praktyczny trening współpracy wielu róznych klanów z całego świata. Wprowadzenie założeń taktycznych w rzeczywistości przy tak dużej liczbie graczy z różnych środowisk okazało się prawdziwym wyzwaniem. Osiągnięte doświadczenie i uzyskana wiedza na pewno zaowocują jeszcze lepszą efektywnością naszego klanu w kolejnych działaniach.

 

Raz jeszcze chcielibyśmy życzyć wszystkiego co najlepsze w nowym roku i by ten świeżo co rozpoczęty 2014 przyniósł nam i wam jeszcze więcej atrakcji!

Podgląd serwera TS3
kliknij by rozwinąć
Nasz baner
Partnerzy